Usługi

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc w nawiązywaniu owocnych relacji pomiędzy rolnikami a wszelkimi podmiotami, które funkcjonują w branży agro. Chcemy stać się łącznikiem pomiędzy najważniejszymi podmiotami tworzącymi polskie rolnictwo, które stanowi filar polskiej gospodarki.

Agrobiznes

Od lat funkcjonujemy w branży agro: jako doradcy, praktycy, uczestnicy rynku. Doskonale orientujemy się w najnowszych trendach oraz wszelkich urzędowych procedurach i dostępnych ścieżkach rozwoju. Wspieramy i integrujemy profesjonalistów - aby wspólnie osiągać możliwie najlepsze efekty.

agroMarketing

Znamy się na optymalizacji i automatyzacji procesów marketingowych, również w branży agro, która wymaga specjalnych środków. Wiemy, dokąd się udać oraz jakich narzędzi używać, aby maksymalizować efekty w zakresie promowania działalności, usług i produktów.

Optymalizacja sprzedaży

Dysponujemy autorskimi technologiami, które umożliwiają skuteczne komunikowanie się z podmiotami zarówno z rolnikami, jak i instytucjami publicznymi, spółdzielniami, dystrybutorami. Prowadzimy outsourcing sprzedaży - abyś Ty cieszył się zautomatyzowanym procesem.

Doradztwo

Korzystamy ze wsparcia instytucji naukowych, ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, a także bazujemy na własnej, wieloletniej praktyce. Doradzamy w kwestiach operacyjnych i strategicznych - pomożemy Ci zmaksymalizować zyski ze sprzedaży produktów i usług.

Drony

Zakres usług:
Mapowanie pól
Określanie stanu zniszczeń
Sprawdzanie składu gleby
Opryski
Inspekcje i transport przedmiotów

Marketing w agrobiznesie

Zakres usług:
Tworzenie strategii działań optymalizujących sprzedaż
Treści promocyjne
Dotarcie do Rolników przez obszerne bazy kontaktów
Autorskie technologie automatyzacji marketingowej
Doradztwo w zakresie marketingu dla agrobiznesu

Tworzymy wielowymiarowe, skonkretyzowane strategie i koncepcje marketingowe dla doradców, producentów, dystrybutorów i wszystkich innych podmiotów rolniczych działających w agrobiznesie. Doskonale znamy branżę oraz mamy bardzo szeroką sieć kontaktów, a wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży gwarantuje najwyższą efektywność usług.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez formularz, pisząc do nas wiadomość lub telefonując na jeden z numerów. 

Przewiń do góry